Videós azonosítás

A videós azonosítás egy olyan banki azonosítási forma, amely helyettesíti a személyes találkozást. Erre 2016. július 20. óta van törvényes lehetőség Magyarországon. A videós azonosítás során teljes értékű banki szerződést köthetsz, okmányokat mutathatsz be, aláírásmintát készíthetsz.

A bankok általában telefonhívással is be tudnak azonosítani, például egy telekóddal, de ott nincs lehetőség teljes értékű ügyfélazonosításra, így például bankszámlát nem tudsz nyitni hanghívással, ha az adott banknál még nem vagy ügyfél.

A videós azonosítással azonban ezt is megteheted.

George Online Díjcsomag Kedvezményes szinten
  • 30 000 Ft jóváírás, ha új ügyfélként nyitod most meg
  • korlátlan ATM készpénzfelvétel, feltételekkel
  • ingyenes átutalás, beszedés havi 400 000 forintig
Részletek
PROMÓCIÓ

Ezek is érdekelhetnek

  • Férfi felidegesítette magát a laptopos egyenleg lekérdezés során
    Bankszámla

    Így a legegyszerűbb az egyenleg lekérdezés a bankodnál

    Míg régen csak a számlakivonat segített tisztában lenni az egyenlegeddel, még a bankfiókban sem tudtak pillanatnyi egyenleget mondani, ma már se szeri, se száma az egyenleglekérdezési lehetőségeknek. Ha szeretnéd megtudni, hogy mi a leggyorsabb és legegyszerűbb egyenleg lekérdezési módszer, akkor jó helyen jársz. Mindegyik banknál megmutatjuk.

    frissítve: 2024. április 18.
  • OTP netbank felületbe gépel laptopon férfi
    Bankszámla

    OTP netbank: minden információ egy helyen 2024-ben

    OTP-s vagy és nem találsz valamit a netbankjukban? Vagy most kezdenél el az interneten bankolni? Ez nem csak egy kényelmes és korszerű szolgáltatás, de sokkal olcsóbb is, mintha a telefonos ügyfélszolgálatot, kiváltképp a személyes ügyfélfogadást választanád. Ismerkedj meg az OTP netbank szolgáltatásaival és működésével!

    frissítve: 2024. február 17.
  • Boldog nő aki a laptopján olvassa, hogy ingyenes bankszámlája van
    Bankszámla

    3 bankszámla, ahol ingyenes a számlavezetés

    Ingyenes bankszámla. Az az igazság, hogy ez jól hangzik. Bár indokolhatónak számít, hogy havidíjat fizessünk a banknak, hiszen a számlavezető rendszert akkor is üzemelteti, ha nem használjuk, vagy nyitva tartja a bankfiókjait, ahol alkalmazottakat és rezsit fizet, de miért fizessünk, ha nem muszáj? Márpedig nem muszáj. Manapság, amikor már ritka az 1 000 forint alatti számlavezetési havidíj, amikor valaki meglátja ezt az összeget a számlakivonatán vagy számlatörténetében, biztosan elgondolkodik, hogy van-e ennek alternatívája? Van, igen és éppen erről szól ez az útmutató.

    frissítve: 2024. március 17.